Новини » Світ Читать эту новость на русском

Лукашенко назвав умову, за якої може попросити Путіна повернути ядерну зброю

Олександр Лукашенко

Лідер правлячого в Білорусі режиму Олександр Лукашенко

ТАСС

Це станеться, якщо НАТО перекине ядерне озброєння з Німеччини до Польщі

Лідер правлячого в Білорусі режиму Олександр Лукашенко може попросити Росію повернути ядерну зброю до країни, за умови, що Північноатлантичний альянс (НАТО) перекине ядерне озброєння з Німеччини до Польщі. Про це йшлося в його інтерв’ю "РИА Новости".

Як зазначається, його запитали, що буде, якщо ядерну зброю розмістять у Польщі.

"Тоді я запропоную Путіну повернути ядерну зброю в Білорусь... Ми домовимося яку. Ту ядерну зброю, яка буде найбільш ефективно при такому зіткненні. Я ж не дарма сказав, ми на території Білорусі до цього готові", - наголосив Лукашенко.

Відомо, що після розпаду СРСР Білорусь, як і Україна, приєдналася до Договору про нерозповсюдження ядерної зброї та передала боєголовки Росії.

Новини за темою: Лукашенко заявив про наміри розмістити російські ЗРК С-400 на кордоні з Україною

Нагадаємо, раніше генсек НАТО заявив, що Альянс має зберігати єдність на тлі нарощування Росією ядерного потенціалу і підриву Москвою ключових угод у сфері безпеки. Російські війська вже отримали на озброєння гіперзвукову зброю і крилаті ракети необмеженого радіуса дії.

При цьому, Північноатлантичний альянс (НАТО) може розмістити ядерну зброю в країнах Східної Європи. Але за умови, що Німеччина відмовиться від її розміщення на своїй території.