Канцлер Австрії Себастьян Курц оголосив про свою відставку

Канцлер Австрії Себастьян Курц. Фото: Getty Images/Global Images Ukraine
Канцлер Австрії Себастьян Курц. Фото: Getty Images/Global Images Ukraine

Він прийняв таке рішення у зв'язку з розслідуванням, що ведеться проти нього, за підозрою в корупції

Канцлер Австрії Себастьян Курц оголосив про свою відставку у зв'язку з розслідуванням, що ведеться проти нього, за підозрою в корупції. Про це повідомляє AP News.

Згідно з повідомленням, сьогодні, 9 жовтня, Курц запропонував президенту Австрії Александеру Ван дер Беллену призначити міністра з європейських і закордонних справ Александера Шалленберг виконуючим обов'язки глави уряду.

"Я покидаю свій пост, щоб розрядити урядову кризу, викликаній розслідуванням стосовно мене за підозрою в пособництві, хабарництві і зловживанні довірою", - зазначив канцлер.

До слова, Себастьян Курц планує очолити фракцію своєї Австрійської народної партії в Національній раді (нижня палата парламенту).

Новини за темою: Вибори канцлера Німеччини: Хто з трьох кандидатів замінить Ангелу Меркель

Нагадаємо, раніше в Австрії провели обшуки в Офісі канцлера Себастьяна Курца, а також в штаб-квартирі його Австрійської народної партії у Відні (ÖVP). Правоохоронці розслідують справу за звинуваченнями у зловживанні довірою, хабарництві та корупції. В основі звинувачень лежать дослідження, які за рахунок Мінфіну опублікували у ЗМІ. Вони нібито містять неправдиві дані та мали просувати політику уряду.