Новини » Світ Читать эту новость на русском

Ізраїль закриває кордони на два тижні через новий штам коронавірусу "Омікрон"

Ізраїль
Ізраїль Фото з відкритих джерел

Наразі в країні виявили один випадок та сім підозр зараження

В Ізраїлі затвердили нові карантинні обмеження для запобігання поширенню нового коронавірусу "Омікрон"-штаму. Про це повідомив Times of Israel.

Як зазначається, відтепер іноземним громадянам забороняється в’їзд до країни на 14 днів, якщо вони не отримають спеціальний дозвіл від урядової комісії.

При цьому, у суботу ввечері міністри розширили обов’язковий карантин для щеплених ізраїльтян, які прибувають з-за кордону. Також агентству безпеки надано дозвіл відновити відстеження інфікованих людей.

А ізраїльтянам, які повертаються з "червоних" країн, доведеться перебувати на карантині у визначених державних готелях, поки вони не отримають негативний результат тесту на коронавірус.

Відомо, що Міністерство охорони здоров’я Ізраїлю вже підтвердило один випадок варіанту Omicron COVID-19 в суботу та повідомило про сім підозр нового штаму.

Новини за темою: Німеччина та Чехія заявили про перші можливі випадки зараження "Омікрон"-штамом

Нагадаємо, що раніше Всесвітня організація охорони здоров'я (ВООЗ) на екстреному засіданні оцінила новий варіант коронавірусу, вперше виявленого в Південній Африці і Ботсвані, який викликає занепокоєння. Передбачається, що він легше передається.

Також ВООЗ назвала даний новий штам коронавірусу грецькою літерою "Омікрон". Водночас, в організації підкреслили, що новий штам має велику кількість мутацій.