Новини » Світ Читать эту новость на русском

Ірландія посилила правила в'їзду через новий штам COVID-19

Національний парк Коннемара у Ірландії
Національний парк Коннемара у Ірландії Фото з відкритих джерел

По приїзду пройти тестування буде необхідно незалежно від вакцинації

Ірландія вимагатиме від усіх осіб, що прибувають в країну, підтвердження негативного тесту на COVID-19, щоб уповільнити потенційне поширення штаму коронавірусу "Омікрон". Про це повідомляє Reuters.

Як зазначається, пасажири, які повністю щеплені або були інфіковані протягом останніх 180 днів, повинні будуть здати негативний лабораторний аналіз на антиген не більше ніж за 48 годин до прибуття або аналіз ПЛР не більше ніж за 72 години до прибуття, йдеться в заяві уряду.

Інші, що прибувають, повинні будуть пред'явити негативний тест ПЛР.

Нові правила, які набудуть чинності в п'ятницю, будуть застосовуватися до тих, хто прибуває з Великої Британії, але не через відкритий кордон з Північною Ірландією. Ірландія та Велика Британія мають спільну туристичну зону, і аналогічні правила, введені Лондоном минулого тижня, не поширюються на пасажирів з Ірландії.

Новини за темою: ЄС у наступному році зніме обмеження на в'їзд для всіх вакцинованих іноземців

Нагадаємо, Ізраїль з 29 листопада тимчасово заборонив в’їзд іноземців, зокрема українців, через появу нового штаму COVID-19 "Омікрон". Для отримання спецдозволу потрібно подати заявку до Комітету з питань виключень.