Іран завершив розслідування катастрофи "МАУ": Готується обвинувальний акт

Залишки літака
Залишки літака "МАУ", який збили в Ірані Фото з відкритих джерел

Справу найближчим часом обіцяють передати до суду

Військова прокуратура Ірану завершила розслідування катастрофи літака "Міжнародних авіаліній України", який було збито 8 січня 2020 року в небі над Тегераном. Про це повідомив очільник Судово-юридичної організації Збройних сил Ірану Шокролла Бахрамі, передає Radio Farda.

Зазначається, що наразі готується відповідний обвинувальний акт, а справу найближчим часом передадуть до суду. "Розслідування справи про катастрофу українського літака було завершено у військовій прокуратурі", – сказав Бахрамі.

Водночас чиновник розповів, що розгляд справи в суді почнеться після попереднього процесу за присутності підсудних, але поки що немає інформації, буде суд відкритим або закритим.

Відомо, що іранське слідство звинувачує десятьох осіб у причетності до катастрофи українського літака. Зокрема, йдеться про вищих військових командирів. При цьому під вартою перебуває одна людина.

Новини за темою: Іран прикривається держтаємницею в розслідуванні катастрофи "МАУ", - Мамедов

Нагадаємо, нещодавно канадський уряд і органи безпеки країни заявили про наявність цікавого запису. На ньому, імовірно, міністр закордонних справ Ірану Мохаммад Джавад Заріф говорить про те, що знищення рейсу українського Boeing було навмисним.

Однак Іран офіційно спростував інформацію про зумисне збиття літака "МАУ" 8 січня 2020 року. Представництво країни вважає, що наданий запис не відповідає дійсності.