Новини » Світ Читать эту новость на русском

Британія може перекинути спецназ до України через загрозу вторгнення РФ, - ЗМІ

війська Британії
Британські військові Фото з відкритих джерел

Оперативна група готова розвернутися на українській території в стислі терміни

Велика Британія готова перекинути до України 600 своїх військовослужбовців на тлі загрози військового вторгнення. Про це повідомляє The Mirror.

Згідно з повідомленням, британський спецназ попередили про можливу відправку в Україну протягом декількох годин. Зокрема, підготовка почалася після того, як глави оборонних відомств і MI-6 повідомили, що президент РФ Володимир Путін представляє небезпеку для України і Заходу.

"Створюється зведена група з представників спецназу, розвідувального полку, медиків, інженерів і зв'язківців. Підрозділу бригади було сказано, що його, можливо, буде треба розгорнути в дуже короткі терміни. Від 400 до 600 військовослужбовців готові. Їх оснащення упаковано, і вони готові летіти до України і або приземлитися, або десантуватися з парашутом", - заявив інформатор видання.

Новини за темою: Міноборони хоче пришвидшити будівництво військово-морської бази у Бердянську

Нагадаємо, напередодні заступник глави Офісу президента України з питань національної безпеки і оборони Роман Машовець повідомив, що російські війська відійшли від українського кордону після завершення навчань та повернулися до місць постійної дислокації. Водночас, бойова техніка залишилася біля меж країни. Також він додав, що Російська Федерація веде повномасштабну гібридну війну проти України та всього західного суспільства.