Білорусь позбавили права на проведення ще одного Чемпіонату світу

Олександр Лукашенко

Олександр Лукашенко

Фото з відкритих джерел

Однією з причин рішення назвали нестабільність у Білорусі

Виконавчий комітет Міжнародного союзу п’ятиборства (UIPM) проголосував за перенесення Чемпіонату світу з п’ятиборства з Мінська. Про це повідомила пресслужба Союзу.

Зазначається, що до уваги було взято санкції Міжнародного олімпійського комітету стосовно Білорусі. "Виконавчий комітет UIPM уважно стежив за розвитком подій в Білорусі в останні місяці та оцінював життєздатність Чемпіонату світу з п’ятиборства 2021, який мав відбутися в Мінську. Також UIPM взяв до уваги санкції, введені Міжнародним олімпійським комітетом проти Національного олімпійського комітету Білорусі", – сказав президент UIPM Клаус Шорманн.

Також відповідне рішення пояснили нестабільністю в приймаючій державі та врахуванням небажання представників багатьох країн їхати в Білорусь зараз. Відомо, що Чемпіонат світу з п’ятиборства має відбутися 7-13 червня 2021 року, замість Білорусі його прийматиме інша держава.

Новини за темою: МОК заборонив Лукашенку відвідувати Олімпійські ігри

Нагадаємо, нещодавно Міжнародна федерація хокею позбавила Білорусь права проводити Чемпіонат світу з хокею у 2021 році через міжнародні санкції й складну політичну обстановку в країні. Чемпіонат повинен був відбутися з 21 травня по 6 червня 2021 року в Мінську й Ризі.