Новини » Світ Читать эту новость на русском

Англія спростить умови в’їзду для повністю вакцинованих іноземних туристів

коронавірус
Українська правда

Їм дозволять використовувати експрес-тести на антиген замість лабораторних ПЛР-тестів

Англія з 24 жовтня спросить умови в’їзду для повністю вакцинованих від COVID-19 іноземних туристів. Їм дозволять використовувати експрес-тести на антиген замість лабораторних ПЛР-тестів. Про це повідомляє Reuters.

"Це послаблення стосується мандрівників або осіб до 18 років, які прибули з країн не з червоного списку. Скасування дорогого обов'язкового ПЛР-тестування сприятиме розвитку туристичної індустрії і стане важливим кроком уперед в нормалізації міжнародних подорожей", - заявив держсекретар з питань транспорту Грант Шаппс.

Однак, якщо експрес-тест покаже позитивний результат, то уряд надасть мандрівникові безкоштовний ПЛР-тест через Національну службу охорони здоров'я для підтвердження діагнозу.

Додамо, Англія з минулого понеділка, 11 жовтня, додала Україну до списку країн, чиї документи про повний курс вакцинації від коронавірусу вона визнає.

Новини за темою: Зеленський цього місяця відвідає Британію з робочим візитом, - посол

Нагадаємо, раніше перший заступник міністра внутрішніх справ Євген Єнін повідомив, коли українцям чекати безвізу з Британією і США. За словами Єніна, потрібно прийняти як даність певні рамки швидкостей і практик, які є усталеними для цих країн.