В Ужгороді зупиняють навчання в початковій школі

школа
Ілюстративне фото

Педагогам рекомендують розглянути можливість запровадження дистанційного навчання

В Ужгороді з понеділка, 15 березня, вирішили зупинити навчання в 1-4 класах загальноосвітніх закладів через складну ситуацію із поширенням COVID-19 та ГРВІ. Про це повідомляє у Facebook пресслужба Ужгородської міської ради

"Призупинити навчальний процес учнів 1-4 класів у всіх загальноосвітніх навчальних закладах Ужгорода із 15 до 26 березня - таке рішення у зв’язку з ускладненням у місті ситуації з поширенням COVID-19 та ГРВІ сьогодні прийняли на засіданні протиепідемічної комісії у міській раді", - йдеться у повідомленні.

Новини за темою: "Укрзалізниця" почала продаж квитків на спецрейси з та до Закарпаття

Водночас педагогічним радам рекомендували вивчити можливість запровадження дистанційної форми навчання для учнів початкових класів.

Як зазначається, станом на 12 березня в Ужгороді 2845 активних хворих на коронавірус, загалом із початку епідемії у 9252 мешканців міста було підтверджено коронавірусну інфекцію.

Новини за темою: Антирекорд з початку року: За добу підтвердили 12 946 нових випадків COVID-19

Нагадаємо, раніше Міністерство охорони здоров'я України оновило показники для визначення регіонів зі значним поширенням коронавірусу COVID-19, у семи регіонах перевищено рівень госпіталізацій