Новини » Політика Читать эту новость на русском

Журавський про затягування Зеленським підписання закону про військових злочинців: Президент злякався радикалів

журавський_4
Доктор юридичних наук, професор, академік Віталій Журавський Фото з відкритих джерел

Президент Володимир Зеленський злякався радикалів, які повернулися з Донбасу, тому затягує процес підписання закону №2689 про військових злочинців. Таку думку в ефірі телеканалу UkrLive висловив доктор юридичних наук, академік Віталій Журавський.

Він нагадав, що гарант в черговий раз порушив Конституцію України, яка зобов'язує його протягом 15 днів підписати або ветувати закон.

Крім того, Журавський пояснив, що даний законопроєкт важливий не тільки для України, а й для міжнародної спільноти. Академік упевнений, що президент злякався військових злочинців, які повернулися із зони ООС.

"Він злякався. Президент злякався радикалів і тих людей, які повернулися із зони АТО і ООС. Всі правозахисні організації вимагали, щоб цей закон прийняли, Європа вимагала, і США вимагали. Не можуть у нас бути непокараними люди, які знущалися з цивільних, ґвалтують, сексуально домагаються, б'ють або організовують тортури", - зазначив Журавський.

Як повідомлялося, 22 Листопада Зеленський мав підписати або ветувати прийнятий Верховною Радою законопроєкт №2689 про військових злочинців. Офіс президента так і не відповів на запит "Радіо Свобода", відправлений ще у вересні, про те, чому документ "пропав" після голосування в парламенті.