Новини » Політика Читать эту новость на русском

Зеленський зізнався, що ЄС вже відкрито закликає Україну до діалогу із РФ

Володимир Зеленський
Офіс президента

Зеленський заявив, що до діалогу готовий, проте росіянам завжди чогось не вистачає для зустрічі

Президент України Володимир Зеленський заявив, що представники ЄС закликають Україну до діалогу з Росією. Про це він розповів під час пресмарафону у коворкінгу "Creative States" на Печерську в Києві.

"Ми в принципі не тільки публічно, але і не публічно отримали інформацію, дуже пряму, від США, від Британії, від Туреччини, від країн ЄС, наших друзів, від Канади, що вони в будь-якому випадку на нашому боці і будуть нас підтримувати. Якщо щось почнеться, як це буде на практиці я не знаю, чітких таких речей я не отримував", - сказав він.

"Всі ці сигнали дуже позитивні. Є й інші сигнали – ЄС, наприклад вчора я розмовляв з Шарлем Мішелем і Ангелою Меркель. Шарль Мішель, я йому вдячний, постійно проводить консультації. І він мені каже відкрито, що "ми за те, щоб ви виходили на спілкування з Росією, виходили на діалог". Я йому відверто сказав, що ми то готові, я про це постійно говорю. "От россиян мы слышим, что чего-то не хватает для встречи", - додав Зеленський.

Новини за темою: Зеленський заявив, що має дані про держпереворот, який готують в Україні

Нагадаємо, під час сьогоднішньої пресмарафону очільник держави Володимир Зеленський заявив, що ймовірність повномасштабної наступу Російської Федерації зберігається щодня, але українська сторона готова до будь-якої ескалації.