Новини » Політика Читать эту новость на русском

Затягуючи підписання закону про військових злочинців, Зеленський порушує Конституцію, - Броницька

Олена Броницька
Олена Броницька Скріншот з відео

Президент України Володимир Зеленський порушує Конституцію, затягуючи процес підписання закону №2689 про військових злочинців. Таку думку в ефірі телеканалу UkrLive висловила політичний експерт Олена Броницька.

"Ми вже звикли до імітації роботи нашої влади. Мені б знаєте, щоб хотілося порадити Володимиру Олександровичу, якщо вже він буде у Верховній Раді 1 грудня, він любить прилюдно підписувати закони, мені б хотілося, щоб він підписав, нарешті закон 2689 з приводу військових злочинів. Оскільки, дуже красиво сьогоднішня влада декларує турботу про громадян Донбасу, а ось цей закон вже лежить у нього на столі з 7 червня. Глава парламенту Дмитро Разумков підписав і відразу передав на підпис пану Зеленському, але досі, вже пів року Володимир Олександрович не підписує цей закон, а це дуже обов'язково, це потрібно, оскільки він знову ж порушує Конституцію України, а саме 94 статтю, де він повинен в 15-денний термін підписати закон, або повернути з поправками.

Я розумію, що він винен тільки дітям, але він є президентом країни і у нас на кону Донбас. Мало того, що у нас 8 рік йдуть бойові дії. І він обіцяв ще, коли був тільки кандидатом, він дорікав у цьому і свого попередника Порошенка, але сам же нічого не виконує. Не виконує Мінські угоди, не виконує багато інших питань, він декларує, те ж саме, як і його команда, тільки красиво на папері", - сказала Броницька.

Як повідомлялося, 22 Листопада Зеленський мав підписати або ветувати прийнятий Верховною Радою законопроєкт №2689 про військових злочинців. Офіс президента так і не відповів на запит "Радіо Свобода", відправлений ще у вересні, про те, чому документ "пропав" після голосування в парламенті.