Зачитає щось красиве, і на цьому все: що українці думають про послання Зеленського і переслідування Медведчука

Володимир Зеленський

Володимир Зеленський. Прес-марафон 26 листопада 2021 року

Офіс президента

Президент Володимир Зеленський за два з половиною роки домігся багато чого. Однак всі його рішення не допомогли, а тільки посилили кризу. Підвищення тарифів, відкриття ринку землі, легалізація ігрового бізнесу, тиск на свободу слова та ЗМІ.

А Рада нацбезпеки і оборони просто стала ручним органом самого гаранта, який приймає незаконні рішення про введення санкцій проти українців. Під такий незаконний тиск потрапив і голова політради партії "опозиційна платформа - за життя", нардеп Віктор Медведчук. 

Сьогодні, 1 грудня, президент планує виступити з черговим посланням у Верховній Раді. Але українці вже нічого доброго від нього не чекають. Про це вони розповіли в програмі "Чуємо кожного".

"Хотілося б, щоб президент виконував свої обіцянки, щоб врешті - решт у нас в Україні було все як потрібно", - зазначила киянка.

"Я ходив на концерти, сміявся, посміхався, я тоді дві години посміхався, а тепер я сміюся 24 години. Ви знаєте з кого? З себе. Тому я його не підтримую зараз", - сказав житель столиці.

"Я нічого від нього не хочу, я за нього навіть не голосувала", - заявила жінка з Лисичанська.

"Нехай Зеленський почує мої слова: неможливо прожити на пенсію 3-4 тисячі гривень, коли в тиждень тільки потрібно витрачати десь 2 тисячі, щоб прожити нормально",-розповів житель Кропивницького.

"Я взагалі не хотіла б його бачити. Я і минулого року щорічне послання президента не дивилася, і цього року дивитися не буду. Що б він там не розповів, ну, хтось йому напише, щось красиве він зачитає, а до реальних дій це абсолютно ніякого відношення це не має",-констатувала інша мешканка Кропивницького.