Вибори 2019 року були "електоральною революцією", – Зеленський

Володимир Зеленський
Володимир Зеленський Офіс президента

Президент вважає, що під час виборів було висловлено незадоволеність "якістю тодішньої держави"

Президент України Володимир Зеленський вважає, що вибори 2019 року в Україні були "електоральною революцією". Про це він повідомив під час зустрічі з учасниками революцій 1991, 2004 та 2013 років, передає пресслужба Офісу президента.

За словами Зеленського, до нових революцій в Україні призводить те, що громадяни "розслабляються" після зникнення несправедливості, чим і користуються політики. "На мою думку, ми досить легко та згуртовано об’єднуємося проти. Проти несправедливості, неправди, проти конкретного правителя, одним слово – проти чогось або проти когось. І коли це зникає, підсвідомо настає розслабленість. Ми забуваємо, що це тільки проміжна перемога, яка ще не означає дійсно настання змін", – сказав президент.

Крім того, очільник держави вважає, що минулого року під час виборів українці висловили незадоволеність "якістю тодішньої держави". "Якби більша частина з того, що декларували у 2004 році, була виконана – не сталась би революція у 2013-му. Зрозуміло також, що у 2019-му наше суспільство ще раз підкреслило, що воно дуже незадоволене якістю тодішньої держави, і тому зробило свій вибір усупереч надіям старих еліт. Я вважаю, що то була деякою мірою електоральна революція", – висловився Зеленський.

Новини за темою: "Україна відкрита для вас": Зеленський звернувся до жителів ОРДЛО

Раніше повідомлялося, що сьогодні, в День Гідності та Свободи президент України Володимир Зеленський вшанував пам'ять Героїв Небесної Сотні. Від імені президента, який перебуває в лікарні, було встановлено кошик квітів до пам’ятного хреста на місці загибелі активістів Майдану.