ВАКС підтримав закриття справи "Роттердам+"

Роттердам+
Роттердам+ Фото з відкритих джерел

Водночас, постанову про закриття справи оскаржували "Центр протидії корупції", Віктор Чумак, потерпілі Нікопольський та Запорізький заводи феросплавів

Сьогодні, 13 жовтня, суддя Вищого антикорупційного суду Катерина Широка залишила в силі постанову прокурора Дениса Демківа про закриття справи "Роттердам+". Про це повідомляють пресслужби ВАКС та ЦПК.

Згідно з повідомленням, слідчий суддя ВАКС закінчила розгляд та відмовила у задоволенні скарг потерпілих та заявника на постанову прокурора САП про закриття кримінального провадження у справі "Роттердам+".

Постанову про закриття справи оскаржували Громадська організація "Центр протидії корупції", Віктор Чумак, а також потерпілі Нікопольський та Запорізький заводи феросплавів. Проте слідча суддя ВАКС відхилила всі скарги.

У ЦПК зазначають, що сподіваються на Апеляційну палату ВАКС, яка може скасувати постанову прокурора САП Демківа і відновити провадження.

Новини за темою: Справа "Роттердам+": Ексголові НКРЕКП обрали запобіжний захід

Нагадаємо, на початку квітня Національне антикорупційне бюро України заявило, що прокурор Спеціалізованої антикорупційної прокуратури Віталій Пономаренко втретє закрив справу "Роттердам+".

А у травні генеральний прокурор Ірина Венедіктова замінила старшого групи прокурорів у кримінальному провадженні "Роттердам+".