Вадим Рабінович: Влада грошима українського народу відкуповується від "зарубіжних дядьків"!

Вадим Рабінович
Вадим Рабінович Фото з відкритих джерел

Нічого хорошого від переговорів Байдена і Путіна Україні чекати не варто, тому що ні для президента США, ні для президента РФ інтереси України не в пріоритеті.

Таку думку висловив народний депутат України, співголова політичної партії "Опозиційна платформа - За життя" Вадим Рабінович у програмі "Україна з Тиграном Мартиросяном" на телеканалі "Україна 24".

Політик прокоментував те, які міркування ведуться щодо цієї зустрічі.

"Зверніть увагу на те, як ми взагалі міркуємо: що Україні чекати від зустрічі Байдена з Путіним? Ми - великі і сильні - чекаємо на результати переговорів президента США і Росії? Та Це ганьба, що взагалі так ставиться питання! Україна - велика країна - чекає того, як про неї поговорять два президенти інших країн! Ганебно, що ми знаходимося в такій ситуації", – обурився народний депутат.

Разом з тим самому Вадиму Рабіновичу "вже зрозуміло, про що будуть розмовляти Байден і Путін".

"Нічого хорошого від переговорів Байдена і Путіна чекати не можна, тому що їх не цікавлять інтереси України. Росія переслідує свої інтереси, США - свої. Це у нас національне безумство, коли кожен раз президент або прем'єр-міністр думає про інтереси Америки, Росії або Китаю. Поки ми не будемо розуміти, що уряд зобов'язаний купувати товар там десь дешевше і продавати там де дорожче, незважаючи на назву країни в якій вона купує і продає, ми приречені. Все інше - обман!.. А тим часом два президенти двох великих країн не соромляться говорити, що першим предметом розмови стане Україна. В якому контексті теж зрозуміло - "Мінські угоди", - прогнозує політик.

Водночас співголова партії "Опозиційна платформа – За життя" звернув увагу на те, що американська преса і грантові організації різко поміняли ставлення до Президента України.

"Чому? Тому що він, мабуть, недостатньо добре робить те, що йому говорять. Напевно, виконує 98% вказівок, а 2% не виконує, і Америці це не подобається... США поміняли тон, і ніяких перспектив у Зеленського в спілкуванні з ними немає. Дуже складно передбачити, що США скажуть нам робити. Коли наша влада на Заході за величезною ціною купує обладнання і списані катери – це ваші гроші, а, значить, це злочин. Потрібно пам'ятати, що ні президента, ні Кабмін, ні парламент не має своїх грошей. Влада нічого не виробляє - це гроші народу, якими розкидається влада, щоб відкупитися від зарубіжних дядьків. Я не хочу жити в такій ситуації, коли мені потрібно залежати від двох президентів інших країн. Я хочу, щоб ми залежали від себе, свого народу, виходячи з нашої ситуації. І це правильно", - резюмував Вадим Рабінович.