Вадим Рабінович: Закон про громадянство повинен бути один для всіх, або його не повинно бути зовсім!

Вадим Рабінович

Співголова партії "Опозиційна платформа - За житття", народний депутат Вадим Рабінович

Скріншот із відео

Ініціатива влади з приводу подвійного громадянства дивна і виборча. Закон про громадянство не повинен бути виборчим - він повинен бути один для всіх, або тоді його не повинно бути зовсім!

Таку думку висловив народний депутат України, співголова політичної партії "Опозиційна платформа - За життя" Вадим Рабінович у програмі "Україна з Тиграном Мартиросяном" на телеканалі "Україна 24".

"Перекладу те, що Президент України Володимир Зеленський і представники його партії "Слуга народу" намагаються сказати з приводу законопроекту про подвійне громадянство. На перший погляд це непоганий закон, спрямований на те, щоб українці, які є громадянами інших країн, мали можливість отримати український паспорт. Гаразд. Давайте! Але потім починаються нюанси: ті, хто живе в Росії такої можливості не отримають. Ця логіка збиткова: якщо предки громадянина Канади українського походження виїхали з України, то такий "канадець" може отримати український паспорт, а якщо поїхали в Росію – ні. Це не допустимо", - вважає політик.

"Далі. Громадянство України не може бути надано особам, які брали участь у геноциді, масових вбивствах і так далі. Добре це? Звичайно! Якби не приписка: "але якщо вони (ці особи) мають особливі заслуги перед Україною і особливо потрібні нашій країні, то можна...". Це що таке? "Погеноцидил - повбивав" , і ви даєте їм паспорти? Ви що, готуєте заїзд в країну банд, які будуть залишати вас на другий термін?" - звернувся до влади з питанням Вадим Рабінович.

Співголова партії "Опозиційна платформа - За життя" вважає, що закон "про громадянство" має бути один – уніфікований.

"Не можна одним щось дозволяти, а іншим забороняти! Будь-хто, хто покинув Україну, повинен мати право отримати паспорт! Люди їдуть не через хороше життя, а через владу, яка довела країну до нинішнього стану", – підкреслив політик.

І на підтвердження своїх слів народний депутат навів дані статистики "цього" успішного "режиму".

"За останні 9 місяців з країни виїхало на 11% більше українців, ніж минулого року – і це головний результат роботи "зеленої" команди. У лідерах - Рівненська, Тернопільська, Закарпатська та Львівська області... у мене прямо когнітивний дисонанс... чому вони їдуть? Навряд чи від хорошого життя...", - констатував Вадим Рабінович.