Вадим Рабінович: Як тільки влада проворовалась, тут же з'являється "напад Путіна"! І так 7-й рік

Вадим Рабінович
ОПЗЖ

Замість того щоб розвивати економіку, піднімати рівень життя українців і України, нам весь час говорять про загрозу з боку РФ. Давайте включимо мізки і, нарешті, зрозуміємо: Росія боролася і бореться за "Північний потік-2" - це їх виживання! Вона що, влаштує в Україні війну і все втратить? Для чого це їй потрібно?!

Так народний депутат України, співголова політичної партії "Опозиційна платформа - За життя" Вадим Рабінович в ефірі програми "Україна з Тиграном Мартиросяном" на телеканалі "Україна 24" прокоментував інформацію іноземних ЗМІ про нібито підготовлюване на січень вторгнення РФ в Україну.

"Дійсно, тема можливого нападу РФ - це дуже важлива історія. Але для початку я хотів би попросити всіх включити мізки. Йде сьомий рік, як влада, в черговий раз проворовавшись, починає погрожувати "нападом Путіна". Але зараз ситуація ще смішніше і страшніше. Нагадаю, рівно півтора місяці тому США повідомили, що "росіяни зосередили свої війська на кордоні з Україною і ось-ось нападуть". Україна ж в особі начальника Генштабу і глави розвідки повідомили, що це все це "брехня і нічого цього немає". Всі наші офіційні особи, включаючи членів РНБО, спростували цю інформацію. Ця історія тривала до поїздки нового міністра оборони Рєзнікова в США, саме звідти він таки "розгледів загрозу Україні в бінокль", побачивши 95 тисяч осіб, що стоять біля кордону. Ні він, ні розвідка, ні Генштаб, будучи в Україні, цього не бачили! Виходить, що він зрозумів, що нагнітання ситуації-це вигідно", - припустив політик.

А вже потім, продовжив Вадим Рабінович, "кожна газета в Німеччині, Франції та США мала карти нападу, які кардинально відрізнялися одна іншою".

"До чого це взагалі все було зроблено? Відповім! Україну зробили маленьким пішаком у великій і геополітичній грі, з нами ніхто не рахується, знають, що можуть вирішувати долю України без нас", - вважає народний депутат.

У контексті цього співголова партії "ОПЗЖ" нагадав про підготовку в США зустрічі президентів США і РФ Джо Байдена і Володимира Путіна.

"І ті, і інші піднімають ставки для того, щоб у разі вирішення кризи здаватися миротворцем. Зараз Байден скаже, що"він врятував нас від нападу". Наша влада просто щаслива, тому що вони зрозуміли одну важливу річ: залякана людина не питатиме, де підвищення пенсій, де гідної зарплати, де людські комунальні тарифи, де боротьба з корупцією. Всіх буде цікавити тільки війна!" - упевнений Вадим Рабінович.

Політик запропонував подумати, кому насправді вигідна війна з точки зору економіки.

"Росія бореться за запуск "Північного потоку-2", від якого залежить її економічне благополуччя. Сюди вкладено багато коштів, і вона хоче його швидше запустити для того, щоб торгувати вуглеводнями. Хіба Росія готова розв'язати війну і зупинити проект, який годував би її багато років? Що вона виграє, напавши на Україну? Для чого їй це потрібно?", - задався питанням Вадим Рабінович.

Тому, продовжив співголова партії "Опозиційна платформа - За життя", "ймовірність нападу Росії дорівнює нулю".

"Інша справа, що наші розумники можуть влаштувати якусь провокацію і цього потрібно боятися. Не хочеться розплачуватися кров'ю дітей за необдумані дії влади! Але я вважаю, що ніякої війни між Україною і Росією не було і бути не повинно! Наші народи завжди жили в світі, правителі підуть, а прокреслювати ненависть на всі століття не варто. Всі знають, що коли перестають говорити про політику, росіянин і українець прекрасно спілкуються. Влада ж залякує народ спеціально, щоб його обманювати, грабувати. Очманіла від жаху людина не бачить, що з ним відбувається", – підкреслив політик.

Прокоментував Вадим Рабінович і заяву міжнародних партнерів України про допомогу. Зазначимо, днями міністр оборони США Ллойд Остін заявив, що США готові забезпечити Україну всім необхідним для того, щоб вона мала можливість захищати свою суверенну територію. Про надання допомоги Україні у разі погроз заявили також європейці.

"Представник США заявив, що Америка, мовляв, нам сильно допомагає. Може бути. У бюджеті Сполучених Штатів записано, що 5 млрд дол. пішло на утримання грантових організацій в Україні. "Сергій Лещенко", "Мустафи Найєми" ці гроші отримують. Але як це відбивається на країні - не зрозуміло. Нам за величезні гроші "подарували" два списаних, старих корабля, яких з помпою привезли в Україну, назвали "Суми" і "Фастів". Так вони списані були 27 років тому! Що це за Допомога така?..", - обурився політик.

"Якщо ми - Україна - "форпост демократії", то дайте нам ті гроші, які отримала Польща безоплатно – і вона нічого не робить, і не воює. А це, на хвилиночку, 80 млрд!", - запропонував Вадим Рабінович.

Співголови партії "Опозиційна платформа - За життя" обурює така допомога іноземних партнерів України, яка, на його думку, аж ніяк не "безоплатна".

"Вони пограбували всю Україну, забрали останні у людей! МВФ забороняє нам підвищувати зарплати і пенсії – наказує підвищувати тарифи! Виявляється, у нас тарифи повинні бути як Європі, а зарплата в 10 разів нижче європейської. Як таке може бути?!", - обурився народний депутат.

"Влада розповідає ахінею, бо нічого не розуміє і не знає! Владу воюють з Росією на словах, а під ці крики європейці забрали у нас російський ринок і збільшили торгівлю на 13 млрд! У мене питання до наших партнерів: чому ж ви говорите нам воювати, а самі торгуєте з РФ?" - поцікавився народний депутат.

"Глава Європейської народної партії заявив, що якщо Росія нападе на Україну, то вони тут же "заморозять" запуск "Північного потоку-2". Скажіть, нам має бути легше від того, що вони перекриють "потік"? І при цьому ніхто з них не сказав, що буде воювати за нас! Тому нас хочуть втягнути в конфлікт. Але ми повинні бути розумними і не переступати цей поріг, не допускати війни!", - закликав Вадим Рабінович.