Вадим Рабінович: Влада не бореться з олігархами - вона бореться з тими, хто має іншу думку і не йде на уклін в ОП!

Вадим Рабінович

Співголова партії "Опозиційна платформа - За житття", народний депутат Вадим Рабінович

Скріншот із відео

Влада не бореться з олігархами - вона бореться з тими, хто має іншу думку і не йде на уклін в офіс Президента!

Таку думку висловив народний депутат України, співголова політичної партії "Опозиційна платформа - За життя" Вадим Рабінович у програмі "Україна з Тиграном Мартиросяном" на телеканалі "Україна 24".

"Ви подивіться, як перевертають нам мізки, як влада влаштовує дивні ігри під виглядом боротьби з олігархами. В очах влади кожен власник будь-якого незалежного видання є олігархом. Закрили найстаріше англомовне видання "Kyiv Post" тільки тому, що воно не сподобалося владі. Закрили три загальнонаціональних інформаційних телеканали тільки тому, що вони не подобалися співробітнику СБУ. Сьогодні президенту не подобається і ще якийсь підприємець, і його туди ж – до олігархів...", - зауважив політик.

Таким чином, вважає Вадим Рабінович, влада під виглядом боротьби з олігархами пропонує формат, коли "кожна людина, яка не йде на уклін на Банкову в офіс Президента і має якусь власність, називається олігархом".

"Але це не боротьба з олігархами - це боротьба з тими, хто має свою думку і якісь можливості", - констатував співголова партії "Опозиційна платформа - За життя" Вадим Рабінович.