Вадим Рабінович: Влада довела країну до того, що зарплата стала матеріальною допомогою тих, хто не вміє красти!

Вадим Рабінович. Фото GettyImages/Global Images Ukraine
Вадим Рабінович. Фото GettyImages/Global Images Ukraine

У своєму щорічному посланні до народу Президент України Володимир Зеленський розповів, як здорово живуть українці, скільки тисяч кілометрів доріг вже побудовано і ще буде побудовано, скільки мільйонів дерев ще буде висаджено, як все прекрасно і дивно. Насправді ж ми бачимо, що країни, про яку розповідав гарант, немає, а зарплата стала матеріальною допомогою тим, хто не вміє красти!

Таку думку висловив народний депутат України, співголова політичної партії "Опозиційна платформа - За життя" Вадим Рабінович у програмі "Україна з Тиграном Мартиросяном" на телеканалі "Україна 24".

"Я гранично щиро хочу висловитися з приводу щорічного послання Президента України Володимира Зеленського. По-перше, коли ми - депутати фракції "Опозиційна платформа - За життя" – підняли плакати "ні тарифному геноциду" і "Свободу політв'язням" з лав "слуг народу" вийшли 15 осіб і закрили наші місця так, що Зеленський навіть побачити нас не зміг. "Худенькі" хлопці, як фільм про голодуючого Поволжя, закрили нашу фракцію, щоб не засмучувати президента. Ви знаєте, так гидко стало, по-людськи огидно... Ви ж коли йшли у владу, з чесними обличчями, такі красиві нам розповідали, як Все Буде Добре – серце співало і хотілося в усе це вірити... Але коли ці "діти лейтенанта Шмідта" вийшли в зал, ми, м'яко кажучи, здивувалися", - поділився своїми враженнями політик.

Що ж стосується самого виступу глави держави, Вадим Рабінович "його слухав, воно було хорошим і те, що Зеленський говорив, я підтримую і готовий розписатися під кожним словом".

"Але якби так все було насправді... Президент розповідав, як приголомшливо живе ця країна, але назва країни не звучала... у цій країні ростуть зарплати, пенсії, люди живуть краще. Ось тільки ми - опозиція - не розуміємо, в якій країні це все є", – зауважив Вадим Рабінович, і тут же поцікавився, кому за останній час в Україні жити стало краще, і сам же на нього відповів.

"Та нікому! Напевно, це не про Україну президент говорив. Країни, про яку нам розповів Зеленський, не існує! Якби він у своєму виступі сказав, що це Україна, яку я будую, я б ще повірив. Але він же сказав, що ми вже живемо в такій країні зараз!" - звернув увагу співголова партії "Опозиційна платформа - За життя".

"Мабуть, ми живемо з президентом в різних реаліях. Може ви не знаєте, тоді я повторю: ми висадили мільярд дерев, побудували десятки аеропортів, парків, хабів на кордоні з Кримом, щоб кримчани бачили, як добре живеться в Україні. Але нічого ж цього немає! Довели країну до того, що зарплата стала матеріальною допомогою тим, хто не вміє красти. Ось і все що вони зробили!..", - констатував Вадим Рабінович.