В Україні є цілий ринок з написання законопроєктів, – Козуб назвав "розцінки"

Верховна Рада

Верховна Рада України

Фото з відкритих джерел

Проєкти законів пише навіть те управління у ВРУ, яке потім їх же і схвалює, зазначив журналіст

В Україні діє цілий ринок з написання законопроєктів: один проєкт закону коштує від 10 тисяч доларів.

Про це під час спільного ефіру трьох телеканалів – ZIK, "NewsОne" і "112 Україна" – заявив журналіст Тарас Козуб.

Гість студії розповів про діяльність в Україні ринку з підготовки законотворчих ініціатив.

"Є цілий ринок з написання законопроєктів. Я робив розслідування про це. Один законопроєкт коштує від 10 тисяч доларів, якщо це дійсно той законопроєкт, над яким потрібно працювати", – сказав Тарас Козуб.

Журналіст звернув увагу на те, що проєкти законів "на замовлення" готує навіть те управління парламенту, яке потім їх же і схвалює.

"Пише законопроєкти навіть науково-експертне управління парламенту, і у них є свої розцінки. Вони ж потім, до речі, ставлять схвалення, ставлять галочки цим же законопроєктам, які самі пишуть", – сказав Тарас Козуб.

Новини за темою: Козуб: На спікера Разумкова тиснуть, щоб він відмовився від політичних амбіцій

Як повідомляли, "Слуга народу" хоче висунути спортсмена Василя Вірастюка кандидатом на довибори в народні депутати на 87 окрузі в Івано-Франківській області.

Нагадаємо, 2 лютого 2021 року президент України Володимир Зеленський ввів у дію рішення РНБО про введення персональних санкцій проти депутата від ОПЗЖ Тараса Козака. Зокрема, мова йде і про анулювання ліцензій на мовлення належних йому телеканалів "112 Україна", "NewsOne", ZIK. Згідно з указом, який набув чинності з моменту підписання, до телеканалів застосовані санкції протягом п'яти років.

Телеканали в свою чергу розцінюють введення санкцій як політичну розправу над неугодними ЗМІ.

Відзначимо, що онлайн-трансляцію "112 Україна", "NewsOne" і ZIK після блокування можна дивитися ТУТ.

Крім того, сайти телеканалів перейшли на нові домени, бо старі у них незаконно забрали. Новини ZIK можна читати за адресою – zikua.tv, "112 Україна" – на 112ua.tv, а "NewsOne" – на newsoneua.tv.