Уряд маніпулює і бреше суспільству, місцева влада не може впливати на вартість ЖКП, - Розенко

Колишній віце-прем’єр-міністр України Павло Розенко. Фото: apostrophe.ua
Колишній віце-прем’єр-міністр України Павло Розенко. Фото: apostrophe.ua

Ціну на основну складову тарифів встановлює уряд та центральні органи влади

Міністр соціальної політики у 2014-2016 роках Павло Розенко повідомив, що попри заяви політиків, місцева влада не може впливати на вартість ЖКП. Про це він заявив в ефірі "Першого Незалежного".

"Що чекати українцям, коли доповідь прем’єр-міністра України на Дні уряду можна охарактеризувати як брехня, брехня, тотальна брехня. Кожну фразу, кожну цифру можна просто розбирати на молекули і показати, як нинішня влада (це не Шмигаль лише) просто маніпулює і бреше суспільству. Починаючи від того, що Шмигаль говорить, що, перше, за тарифи тепер відповідає місцева влада і, по-друге, що уряд зробив такі тарифи, встановив, що місцева влада має усі можливості не піднімати ціни на житлово-комунальні послуги для населення", - сказав він.

"Сьогодні ми повинні чітко розуміти, що ціну на основну складову тарифів – газ, електрика, доставка газу і електрики до наших громадян, всі ці 3 основні компоненти встановлює уряд і центральні органи влади. У місцевих органів влади немає жодних повноважень впливати на збільшення або зменшення ціни на газ та електроенергію для населення. Фактично, таким чином, у місцевих влад жодного впливу на тарифи по суті справи немає", - додав він.

Новини за темою: Україна взяла на себе зобов'язання зрівняти тарифи для населення з бізнесом, - Кучеренко

Раніше повідомлялося, що Кабінет міністрів України не бачить підстав для підвищення тарифів на послуги житлово-комунального господарства.