У Путіна прокоментували дані про можливе вторгнення в Україну

Дмитро Пєсков

Прессекретар президента Російської Федерації Дмитро Пєсков

Фото з відкритих джерел

Там не виключають "спроб провокації"

Речник президента РФ Дмітрій Пєсков відреагував на інформацію українських та західних спецслужб про підготовку вторгнення в Україну – він "не виключає спроб провокацій". Про це повідомляє ТАСС.

Зазначимо, що РФ сконцентрувала понад 92 тисячі військовослужбовців біля кордонів з Україною. За даними українських розвідників, Москва готується атакувати до кінця січня – початку лютого з різних напрямків.

Розвідка США також заявила про плани Росії розгорнути військові дії проти України.

У Володимира Путіна назвали публікацію цієї інформації "істерикою", і звинуватили США у ситуації, що склалася.

Крім того, Пєсков заявив, що "не можна виключати" можливі провокації, які нібито стануть приводом звинуватити Росію у нападі на Україну. Про які саме провокації йдеться, він не уточнив.

"Ця істерика нагнітається штучно. Звинувачують (Москву - ред) у якійсь незвичайній військовій активності на нашій території ті, хто пригнав свої збройні сили через океан. Тобто Сполучені Штати Америки. Ну, це не зовсім логічно і не зовсім пристойно", - сказав він та додав.

"Україна, швидше за все, добивається чергової спроби розпочати силове вирішення своєї власної проблеми. Добивається цього, швидше за все, під прикриттям тих самих навчань НАТО, кораблів НАТО у Чорному морі, американських, британських солдатів у регіоні, яких стає дедалі більше".

Новини за темою: США стурбовані діями та заявами Росії щодо України, - Держдеп

Раніше повідомлялося, що Захід попередив Україну про "високу ймовірність" вторгнення Росії цієї зими. Росія спробує дестабілізувати Україну.