У прагненні ізолювати Медведчука Зеленський обрав шлях репресій і політичного переслідування, - закордонні ЗМІ

Віктор Медведчук
Голова політради партії "Опозиційна платформа – За життя", народний депутат України Віктор Медведчук 112ua.tv

Політичне і кримінальне переслідування українською владою голови політради партії "Опозиційна платформа - За життя" Віктора Медведчука є піар-проектом Президента України Володимира Зеленського. Про це пише англомовне Інтернет-видання New.Fox-24.

У публікації наголошується, що в результаті Віктор Медведчук зуміє відстояти свою невинність і відновити справедливість з позасудовим закриттям незалежних телеканалів.

"Боротьба команди Зеленського з Медведчуком з самого початку не була боротьбою з російським впливом, як вони це позиціонували. Це був піар-проект. І в перспективі ніщо не завадить Медведчуку в тій чи іншій формі повернути свій вплив в медіапросторі", – йдеться в публікації.

Крім того, New.Fox-24 акцентує увагу на тому, що у Зеленського сьогодні найбільша концентрація влади з часів Віктора Януковича, тому в якості методу боротьби з опонентами Президент України вибрав кримінальне переслідування.

"Це шлях кримінального переслідування: обрізання джерел фінансування медійних проектів та інших політичних проектів Медведчука", - йдеться в статті.

Нагадаємо, народний депутат України, голова політради партії "опозиційна платформа - за життя" Віктор Медведчук піддається політичним репресіям і кримінальному переслідуванню з боку влади за різку критику непрофесіоналізму Президента Володимира Зеленського і його команди, а також за категоричну незгоду з тупиковим економічним курсом чинної влади.

На даний момент Медведчук перебуває під слідством за двома кримінальними провадженнями і звинувачується в державній зраді. У травні йому було пред'явлено перше звинувачення, а в жовтні послідувала нова підозра.

Спілкуючись з журналістами після судового засідання, яке відбулося 2 листопада, Віктор Медведчук констатувавши, що, на жаль, говорити про торжество закону і справедливості в Україні поки не доводиться, тому що органи прокуратури продовжують фальсифікувати кримінальні справи, а суди знаходяться під тиском влади.