Новини » Політика Читать эту новость на русском

Це приниження і узаконена дискримінація, – Бондаренко про тести для суддів

Олена Бондаренко
Телеканал ZIK

Колишня народна депутатка заявила, що окремі запитання у тестах – це порпання у спідній білизні

Запитання у тестах під час атестації суддівського корпусу в Україні, які стосуються їхнього особистого життя, – це приниження та узаконена дискримінація.

Про це в ефірі ток-шоу "19" на телеканалі ZIK заявила народна депутатка України попередніх скликань Олена Бондаренко.

Гостя студії звернула увагу на деталі такого тестування для прокурорів і суддівського корпусу, зокрема на те, що саме перевіряють. Як зауважила Олена Бондаренко, до прикладу, серед запитань до прокурорів під час атестації є такі, що стосуються біології або давньої історії. Народна депутатка риторично поцікавилася, навіщо це прокурору.

"Далі, тести, які проходять наші шановні та нешановні судді. Ви знаєте, що там конкретно, вибачте, порпаються у спідній білизні. Питання приблизно такі: скільки у вас зараз статевих партнерів? Скільки разів ви займаєтеся сексом на тиждень? Це що за питання для суддів? Писали якісь італійці. Про це ж всі мовчать. Розумієте, яке ж це приниження і насправді – узаконена дискримінація!" – вважає Олена Бондаренко.

Новини за темою: "Амністія" для прокурорів: В Раду внесли законопроєкт про зміну атестації Рябошапки

Нагадаємо, тричі генеральний прокурор України у 2002-2003, 2004-2005 і 2007 рр., голова Союзу юристів України Святослав Піскун заявляв, що з 800 звільнених після непроходження атестації прокурорів 670 оскаржують своє звільнення як незаконне і вимагають поновлення на роботі.

Раніше Святослав Піскун заявляв, що такого знущання з правоохоронних органів, як зараз, не було навіть за президентства Петра Порошенка.

Колишній генеральний прокурор повідомив, що Союз юристів України звернувся з листом до президента України Володимира Зеленського, де ідеться про те, що подальше зволікання з реформою правоохоронної системи, направленою на стабілізацію державності в Україні, призведе до правового колапсу у державі.