Соцопитування: 82,3% українців заявили про неприпустимість причетності вищих посадових осіб до офшорів

ОПЗЖ_1
Фото з відкритих джерел

Переважна більшість українців, а саме 82,3%, впевнені в тому, що причетність вищих посадових осіб до діяльності офшорів є неприпустимою. Про це йдеться в дослідження, проведеному міжнародним дослідницьким центром BURI-Україна (The Belgium-Ukraine Research Institute, Бельгія) протягом 27-30 листопада 2021 року.

При цьому 12% респондентів вказали, що причетність вищих посадових осіб до діяльності офшорів допустима.

ОПЗЖ_2
Фото з відкритих джерел

Крім того, 64,8% опитаних зазначили, що готові повірити інформації про причетність Володимира Зеленського та його найближчого оточення до тіньових фінансових операцій з мінімізації податків та відмивання коштів навіть без розслідування на основі документів Pandora Papers:

ОПЗЖ_3
Фото з відкритих джерел

Водночас 67,7% опитаних висловили впевненість, що в результаті розслідування на основі документів PANDORA Papers репутація української влади в світі погіршиться. І тільки 1,2% респондентів мають протилежну думку.

ОПЗЖ_4
Фото з відкритих джерел

Також 52,5% опитаних впевнені в тому, що результати розслідування на основі документів PANDORA Papers приведуть і до падіння рейтингу Володимира Зеленського і партії "Слуга народу" в Україні. 

ОПЗЖ_5
Фото з відкритих джерел

Опитування проводилося на всій території України, крім тимчасово неконтрольованих районів Донецької та Луганської областей та Криму, міжнародним дослідницьким центром BURI-Україна (The Belgium-Ukraine Research Institute, Бельгія) протягом 27-30 листопада 2021 року. Метод опитування - телефонні інтерв'ю на основі випадкової вибірки мобільних номерів. Загальна кількість респондентів-2,014 осіб. Ймовірна похибка-2,2%.