"Слузі народу" не вигідно проводити вибори на Донбасі, але ми будемо боротися за права людей, - Марчевський

Марчевський
Керівник Молодіжного крила ОПЗЖ Артем Марчевський NewsOne

Основна причина скасування виборів на Донбасі - відсутність підтримки партії президента. Про це, в ефірі телеканалу "Newsone" заявив керівник Молодіжного крила ОПЗЖ - Артем Марчевський.

"Нинішній режим влади прийняв для себе вольове рішення, що в 18 ОТГ, а це пів мільйона людей, вибори проводити, з абсолютно надуманих причин, небезпечно і не потрібно. Я бачив соціологію і відкриту, і закриту по Донбасу, по підтримці політичних сил. Є регіони, в яких правляча партія "Слуга народу", насилу долає прохідний бар'єр в 5%. Їм не вигідно проводити там вибори", - заявив він.

Так само Марчевський нагадав, що спочатку вибори були скасовані в обласні ради Донецької та Луганської області. На думку політика, таке рішення було прийнято для того, щоб залишити військово-цивільні адміністрації де керівника призначають з Києва, а не обирає народ.

"У ВЦА призначають, а не вибирають - це дуже зручно. Що може зробити губернатор без обласної ради? Нічого не може зробити. Не може затвердити жодного свого рішення. Відмінили. Народ, скриплячи зубами, прийняв таке рішення, адже будуть ще вибори до місцевих рад, територіальних громад. Місцева влада - це те, з чим ми стикаємося щодня. Інфраструктура, під'їзди, чистота, дороги. Тепер вони скасували вибори в 18 громадах, нібито через якесь можливе загострення. Так от загострення буде, якщо вони продовжать себе так вести", - заявив Марчевський.

Новини за темою: Через таких, як ви на Донбасі триває конфлікт: Марчевський жорстко відповів колишньому "радикалу" Чижмарю

Нагадаємо, раніше представники молодіжного крила ОПЗЖ взяли участь у мітингу проти скасування виборів, який відбувся в Краматорську.