Новини » Політика Читать эту новость на русском

"Слів немає, що вони з нами роблять": Українці висловилися про тисячу Зеленського для вакцинованих і переслідування Медведчука

Володимир Зеленський

Володимир Зеленський. Прес-марафон 26 листопада 2021 року

Офіс президента

Другий рік президентства Володимира Зеленського став для українців вкрай складним. Адже деякі рішення влади не просто посилили кризу, а й по-справжньому шокували деяких громадян.

Наприклад, рішення Ради нацбезпеки і оборони щодо санкцій щодо громадян України. Під такий незаконний тиск потрапив і голова Політради партії "Опозиційна платформа - За життя", нардеп Віктор Медведчук. 

Крім того, потрібно згадати "тисячу" від президента, яку пообіцяли видати всім вакцинованим від коронавірусу жителям. Однак потім виявилося, що отримати гроші зможуть тільки окремі категорії населення, а пенсіонери такими не є.

Що українці думають про "тисячу Зеленського" для вакцинованих і переслідування Медведчука? Свою думку вони висловили в програмі "Чуємо кожного".

"Ця тисяча, ще й у додатку "Дія", коли в селах навіть немає звичайного зв'язку, їм буде дуже корисно використовувати ці гроші на фітнес-зали", - зазначив житель Києва.

"Нам ця тисяча потрібна на продукти", - пояснив столичний пенсіонер.

"Зараз ця тисяча нічого не коштує", - додав киянин.

"Якщо ви пам'ятаєте Юлію Тимошенко, то там теж тисяча була. Але які тоді бійки були біля ощадкас, зараз бійок не буде, але ця тисяча - нікуди. Це так, тільки слова", - підкреслив житель Дніпра.

"Слів немає, що вони з нами роблять. Вони хвилюються про бізнес, вони не бідні, у них запаси є. Навіть якщо пандемія була", - вважає мешканка Херсона.

"Ні, середній бізнес мені не треба. Мені 73 роки, а у мене ні копійки за душею. Вони ж нічого безкоштовно не роблять. Дайте мені в кишеню, я завтра піду і два щеплення зроблю", - висловилася пенсіонерка їх Херсона.