Ротації в Кабміні будуть на початку жовтня, – Арахамія

Давид Арахамія

Голова фракції "Слуга народу" Давид Арахамія

Слуга Народу / Facebook

Ротації планують у першій декаді жовтня

Верховна Рада візьметься за питання кадрових перестановок у Кабінеті міністрів у першій декаді жовтня. Про це повідомив глава парламентської фракції "Слуга народу" Давид Арахамія в ефірі каналу "Україна 24".

"Питання змін у Кабміні стоять. Я анонсував їх до кінця вересня... Ми трохи затримуємося. Умовно, це буде перша декада жовтня. І ми ці питання обговорювати будемо (в Трускавці, на виїзному засіданні фракції "Слуги народу", – ред.) в тому числі. Якраз по приїзду вже будуть плюс-мінус анонсовані кандидати, і зберігати це в секреті вже не матиме ніякого сенсу", – сказав він.

На питання, чи будуть в Трускавці обговорювати ротації голів комітетів парламенту, Арахамія заявив, що про це говорити не планують, і якихось змін в цьому питанні не чекають.

Новини за темою: Разумков про ймовірність своєї відставки: Ніхто з нардепів не ініціював відкликання

Нагадаємо, раніше голова Верховної Ради IX скликання Дмитро Разумков заявив, що у Кабінеті міністрів Україні можуть бути відставки, зокрема, в добровільно-примусовому порядку. За його словами, в уряді є міністри, до яких є запитання, а до деяких – і в нього особисто.