Росія відвела особовий склад військ від кордону України, – ОП

російські військові
Фото з відкритих джерел

Водночас бойова техніка лишається біля українського кордону

Російські війська відійшли від українського кордону після завершення навчань та повернулися до місць постійної дислокації. Водночас, бойова техніка залишилася біля меж країни. Про це повідомив заступник глави Офісу президента України з питань національної безпеки і оборони Роман Машовець, передає Головне управління розвідки Міністерства оборони у Facebook.

"Протягом другої половини 2021 року російські війська провели комплекс широкомасштабних командно-штабних навчань поблизу державного кордону України. Після завершення навчань до місць постійної дислокації повернувся лише особовий склад. Бойова та інша військова техніка, як-от танки, бойові машини та ракетні системи “Іскандер”, залишилися біля кордону України. Це дозволяє російській владі в дуже короткі строки здійснити передислокацію особового складу та сформувати ударні угруповання, готові до наступальних дій на території України", - розповів Машовець.

Також він додав, що Російська Федерація веде повномасштабну гібридну війну проти України та всього західного суспільства.

"Росія своїми діями та збройною агресією щодня підриває основи демократичного світу, а Україна зараз не лише має військовий конфлікт із Російською Федерацією за свої території, а фактично виступає як велика стіна для захисту всього світу", - констатував заступник глави ОП.

Новини за темою: З'явилися супутникові знімки, що підтверджують нарощування військ РФ на кордоні з Україною

Раніше повідомлялося, що заступниця міністра оборони України Ганни Маляр вважає, що у грудні-січні контингент російських військ на кордоні з Україною може зрости.