Разумков скасував поїздку на Донбас: У зоні ООС ввели заборону на візити посадовців

Дмитро Разумков

Дмитро Разумков

РБК-Україна

Голова ВРУ мав ознайомитися з безпековою ситуацією, а також поспілкуватися з місцевими жителями та військовими

Спікер Верховної Ради України Дмитро Разумков скасував поїздку в зону проведення Операції об’єднаних сил, яка була запланована на сьогодні. Головнокомандувач Збройних сил України Валерій Залужний заборонив візити високопосадовців. Про це повідомляє пресслужба парламенту.

"Пізно ввечері, напередодні відрядження, головнокомандувачем Збройних сил України Валерієм Залужним було повідомлено щодо тимчасової заборони відвідування посадовими особами зони проведення Операції об’єднаних сил", - йдеться в повідомленні.

За інформацією пресслужби ВРУ, основною метою відрядження Дмитра Разумкова мало стати ознайомлення з поточною безпековою та оперативною ситуацією в районі ООС на Донбасі, а також спілкування з місцевими жителями та військовослужбовцями української армії.

Новини за темою: Зеленський підписав закон про збільшення чисельності ЗСУ

Раніше повідомлялося, що головнокомандувач ЗСУ Руслан Хомчак йде з посади. Відповідне рішення ухвалив президент Володимир Зеленський. Відтак Хомчак став першим заступником секретаря РНБО, а от на посаду головнокомандувача ЗСУ тепер призначили Валерія Залужного.