Разумков пропонує позбавляти нардепів мандата за водіння авто в нетверезому стані

Дмитро Разумков

Дмитро Разумков

РБК-Україна

Спікер парламенту хоче офіційно закріпити відповідну норму в українському законодавстві

Спікер Верховної Ради України Дмитро Разумков вважає за необхідне закріпити в українському законодавстві норму, яка дозволяла б позбавляти народного депутата мандата за керування автомобілем напідпитку. Про це він сказав під час засідання погоджувальної ради парламенту, яке транслювала РАДА.

"Закон повинен бути один для всіх... Сьогодні в українському законодавстві немає норми, яка б могла дійсно очищати Верховну Раду від таких вчинків (водіння нардепами транспорту напідпитку, - ред.), дій таких колег. Я думаю, що нам також треба попрацювати в цьому плані і, можливо, внести відповідні зміни", - заявив Разумков.

Водночас глава парламенту нагадав, що кримінальна відповідальність і вирок у кримінальній справі є підставою для того, щоб народний депутат склав свій мандат.

Новини за темою: Народний депутат "Юзік" потрапив у ДТП

Нагадаємо, 8 липня у центрі Львова 32-річний народний депутат Олександр Юрченко за кермом автомобіля Ford Mustang в'їхав у Volkswagen Jetta, а потім напав на його водія. Після ДТП нардеп намагався втекти на авто, але не зміг, тому що дорога була заблокована іншими машинами, які стояли в заторі. У Юрченка експрес-тест на сп'яніння показав наявність MDMA, відомого як "екстазі".