Рада призначила Олександра Корнієнка новим віцеспікером парламенту

Олександр Корнієнко
Голова партії "Слуга народу" Олександр Корнієнко Фото з відкритих джерел

"За" відповідне рішення проголосували 256 народних депутатів

Верховна Рада призначила першим заступником голови парламенту очільника партії "Слуга народу" Олександра Корнієнка. Інформація про це міститься на сайті парламенту.

Як зазначається, "за" відповідне рішення проголосували 256 нардепів.

Примітно, окрім Корнієнка, від фракції "Європейська солідарність" пролунала пропозиція обрати на цю посаду нардепа Софію Федину. Однак, у рейтинговому голосуванні Корнієнко набрав 248 голосів, а Федина — 78.

Довідково:

Олександр Корнієнко народився 12 травня 1984 року в Києві. Здобув освіту в Національному технічному університеті України КПІ, навчався у Вісбаденській академії психотерапії (Німеччина). Бізнес-тренер, консультант із розвитку, громадський діяч.

Голова політичної партії "Слуга народу". Перший заступник голови депутатської фракції "Слуга народу".

Голова підкомітету з питань організації державної влади, державної служби, служби в органах місцевого самоврядування, державних символів та нагород Комітету Верховної ради України з питань організації державної влади, місцевого самоврядування, регіонального розвитку та містобудування.

Новини за темою: Референдум коштуватиме 1-2 млрд гривень, - Корнієнко

Нагадаємо, 8 жовтня Верховна Рада замінила спікера парламенту Дмитра Разумкова. Руслан Стефанчук, який донедавна був віцеспікером та представником президента у Верховній Раді, став новим головою ВР. За його призначення на відповідну посаду проголосували понад 260 народних депутатів. Однак того ж тижня обрати йому заступника не вдалося.