Новини » Політика Читать эту новость на русском

Путін прокоментував дані про війська РФ на кордоні з Україною

Володимир Путін
РИА Новости

Він також вчергове нагадав про "червоні лінії" у разі розширення НАТО

Президент Росії Володимир Путін витіювато прокоментував повідомлення про російські війська на кордоні з Україною. Про це повідомляють російське видання "РИА Новости", російський "Інтерфакс".

"Дивіться, про можливе введення російських військ в Україну говорили ще на початку року... Але, як бачите, цього не сталося".

Справа не в тому, щоби вводити там війська, не вводити, воювати, не воювати. А річ у тому, щоб налагодити відносини: зі створення більш справедливого сталого розвитку та врахування інтересів у сфері безпеки всіх учасників міжнародної діяльності. Ось якщо ми щиро до цього прагнутимемо, то жодних загроз ніхто не відчуватиме", - сказав він.

Путін також заявив, що розширення військової інфраструктури НАТО на територію України може бути "червоною лінією" для Росії.

Він зауважив, що "Росія буде змушена створити щось подібне у відповідь на таку загрозу, якщо й надалі розширюватиметься ця інфраструктура (НАТО)".

За словами президента РФ, попри попередження та прохання Росії, інфраструктура НАТО підійшла до її кордонів. Як приклад він навів системи ПРО у Польщі та Румунії. У відповідь на це, мовляв, РФ "вимушена розпочати розробку гіперзвукової зброї".

Новини за темою: Ймовірність вторгнення: У Росії назвали "найкращі гарантії безпеки" для України

Нагадаємо, раніше радник голови Офісу президента Михайло Подоляк казав, що на тлі загрози вторгнення Російської Федерації не вводитиметься воєнний стан в Україні.

Крім того, він додав, що Україна закликає російську сторону перенаправити кошти, які витрачаються на підтримку загроз сусіднім державам і Європі, на соціальну підтримку своїх громадян.