Телеканал "1+1", що належить Коломойському, передрік швидке завершення правління Зеленського

Зеленський_4
Офіс президента

Президент України Володимир Зеленський не добуде свою каденцію до кінця. Таке передбачення висловила Гуцульська мольфарка в передачі "Світ навиворіт", який транслюють на каналі" 1+1", що належить Ігорю Коломойському.

"Свою каденцію він не добуде. Він сам піде. Він не зла людина, але те, що він повинен виконувати, що обіцяв... Це все, що він пообіцяв, нічого не виконує. Шкода його, але на ньому зло є від інших", - сказала мольфарка.

Жінка додала, що коли будуть вибори і перевибори - команда Зеленського програє: "нікому йому сказати, щоб уважним був, тому що можуть десь побити Його і щось знищити".

"Хтось за Зеленським стежить і немає нікого, хто б міг його попередити, щоб він був уважний. Хтось може його побити, щось з його майна знищити. Він у небезпеці", - зауважила мольфарка.

Мольфарка "передбачає", що Зеленський не зможе завершити термін своєї каденції. За її інформацією, на місце "Зе команди" прийдуть "старі" з жінкою президентом. 

"Старі прийдуть. Коли буде жінка президентом, згадайте Моє слово, Україна повинна дуже процвітати. Тільки не дуже Це буде довго, може 4-5 років. А потім знову буде трохи погано", - зазначила жінка.

Обряд на майбутнє України і президента знаменита в Карпатах знахарка зробила на прохання ведучого циклу передач "Світ навиворіт" Дмитра Комарова.

Також віск "передбачив", що десь через три-чотири роки в Україні настануть часи, коли люди будуть жити в достатку.