Новини » Політика Читать эту новость на русском

Пресконференція Зеленського: Ексглава ГУР Бурба має намір подати до суду на президента

Василь Бурба
Василь Бурба Фото з відкритих джерел

Він нагадав, що 2,5 роки вся правоохоронна сфера знаходиться під контролем Зеленського, за цей час були перевірки і допити, але ні оного звинувачення йому не пред'явили

Колишній голова Головного управління розвідки Міністерства оборони Василь Бурба відреагував на різкі висловлювання президента Володимира Зеленського на свою адресу. Зокрема, про це йшлося в програмі "Свобода слова" Савіка Шустера.

"Виступ президента був емоційним. Це такі емоції, які я собі дозволити не можу. В той самий час, не можу і проігнорувати. Протиправні дії на Майдані? Президент розуміє, що 2,5 роки вся правоохоронна сфера під його контролем, здійснювалася перевірка моїх дій, проведено понад 20 допитів - жодного звинувачення?" - зазначив він.

Що ж стосується проживання в Конча-Заспі, то за словами Бурби, йому довелося це зробити не тільки заради комфорту, але і заради безпеки. Приміщення в підсумку залишилося за державою.

При цьому Бурба розкритикував Зеленського за інші заяви на свою адресу і пообіцяв подати на президента до суду, щоб розставити крапки над "і" поборотися за довіру зарубіжних партнерів.

"Щодо торгівлі матеріалами і документами. Пане президенте, хочу вам сказати, що наші іноземні партнери слухаючи ці слова були здивовані. Тому я змушений з завтрашнього дня звернутися до суду і нехай суд поставить крапку у цьому питанні. Це питання не мені, чи торгує Бурба інформацією. Це питання довіри наших партнерів", - наголосив він.

Новини за темою: Аваков про пресконференцію Зеленського: Україна за ці дві години втратила мільярди в економіці

Нагадаємо, 26 листопада під час великої пресконференції президент України Володимир Зеленський звинуватив колишнього голову Головного управління розвідки Міністерства оборони Василя Бурбу в торгівлі розвідувальною інформацією.

Крім цього, глава держави заявив, що хотів звільнити Бурбу відразу після інавгурації і нагадав, що той брав участь у розгоні активістів на Євромайдані.