Представники "Молодь - За Життя" відвідали Раду ветеранів у Київській області

ОПЗЖ
Фото з відкритих джерел

Представники Київської обласної громадської організації "Молодь – За життя" відвідали Раду ветеранів села Клавдієво. Активісти дали старт благодійній акції "Дороги добра до старшого покоління", в якій закликають небайдужих громадян з усіх регіонів нашої країни допомогти літнім людям. Представники організації роздали понад 100 продуктових наборів, поспілкувалися з ветеранами, вислухали нагальні проблеми літніх людей.

Голова регіональної організації "Молодь - За Життя", депутат Бучанської районної Сергій Гачков розповів, що вони спланували акцію "Дороги добра до старшого покоління" для того, щоб привітати і підтримати людей похилого віку, особливо в складний період опалювального сезону.

"Ми не тільки привезли понад 100 продуктових наборів. Ми хотіли вислухати їхні проблеми, щоб скласти дорожню карту їх вирішення. Ми почули всі хворі питання ветеранів. В основному - це проблеми в ЖКГ і юридичні моменти. Будемо працювати над ними. Така акція зігріла теплотою не тільки ветеранів, а й нас самих, адже коли можеш поділитися з тими, хто потребує, ти бачиш, як необхідна ця допомога – то надихаєшся особливим оптимізмом. Хочеться зробити ще більше. Адже саме добро рятує світ. Такі акції будуть проходити постійно в кожному куточку Київської області та України", - заявив Гачков.

Особливу подяку висловила голова ради ветеранів села Клавдієво Лепехіна Людмила Миколаївна. Вона помітила, що останні роки будь-яку увагу її організація отримує тільки на честь свят.

"Для моїх однолітків це було справжнє свято душі і серця, адже про наші проблеми ніхто не хоче слухати, а влада згадує про нас тільки до чергових свят, щоб поставити хрестик у звіті. А тут, серед буднього дня, таке свято, та ще й від молоді, яка дійсно бореться за гідне життя в нашій країні", — заявила вона.