Понад 6 тисяч небайдужих вийшли під стіни Ради на мітинг проти тиску на опозицію та знущання з інодумців

мітинг ОПЗЖ під Радою_2
112ua.tv

Понад 6000 небайдужих з усіх куточків України вийшли під стіни Верховної Ради на мітинг проти тиску на опозицію та знущання з інодумців. На акції виступили народні депутати, депутати міських рад та представники регіональних організацій ОПЗЖ. Політики незадоволені репресіями та диктатурою, які Зеленський влаштовує замість обіцяних ним "завершення епохи бідності" і припинення війни.

"Тарифи захмарні, жити нема за що, заарештовують лідерів партій. Я був упевнений, що його звільнять. Тому що жодного аргументу немає. І знову те ж саме: забороняють газети, ТБ – все. Нам можна що? Орати та вмирати! А жити нам не можна! Кожен, хто приїжджає сюди, вступає до наглядової ради, з Польщі, з Америки – зарплата мільйон. Кожне підприємство, державне, велике, яким керували наглядові ради, знищено і працює зі збитками", – зазначив співголова партії "Опозиційна платформа – За життя" Вадим Рабінович.

"Обіцяли, що будуть боротися з бідністю, обіцяли, що зменшать комунальні тарифи, обіцяли, що в країні буде демократія. Що ми бачимо сьогодні? Ми бачимо сьогодні, що в країні триває війна. Немає жодної політичної волі у панівної влади для того, щоб йти політичним шляхом врегулювання конфлікту. Що ми бачимо навпаки? Ми бачимо політичні репресії, і сьогодні наш колега, народний депутат Віктор Медведчук перебуває під домашнім арештом. Ми бачимо закриття телеканалів та інших інформаційних ЗМІ, які говорять правду", – додав співголова партії "Опозиційна платформа – За життя" Юрій Бойко.

Але головною вимогою мітингувальників було повернення справедливого і чесного правосуддя в Україні. Впевнені, що зараз Феміда виконує вказівки, які надходять саме з Офісу президента. Адже як інакше пояснити судилище над головою політради партії ОПЗЖ Віктором Медведчуком, якого вже більше пів року тримають під домашнім арештом, не маючи жодних доказів.

"Я був на кожному судовому засіданні по Віктору Володимировичу, і я чув доводи прокурорів. Вони абсурдні. Немає жодного доказу. Але проте суддю це не зупиняє. Він виносить необхідні для них рішення. У нашій країні процвітає телефонне право", – підкреслив керівник молодіжного крила партії "Опозиційна платформа – За життя" Артем Марчевський.

"Ми згуртувалися біля однієї знаменної, як всі сьогодні вже зрозуміли, сильної особистості, яку ми завжди вважали своїм лідером. Але сьогодні влада з цієї людини зробила лідера опозиції! Лідера здорового глузду! Віктор Володимирович Медведчук. Той, хто не зламався, той, хто готовий далі протистояти та боротися", – сказав нардеп від партії "Опозиційна платформа – За життя" Ілля Кива.

Напевно, особиста образа Зеленського на критику з боку опозиційних політиків змусила президента закривати рот інодумцям і незадоволеним політикою державників. Але гарант забув не тільки свої обіцянки, а й те, що більшість нині неугодних владі ще 2 роки тому допомогли йому стати президентом.

"Чого ми дивуємося, що закривають канали, що намагаються посадити у в'язницю нашого лідера Віктора Медведчука, якщо вони власного вчорашнього колегу готові побити, щоб він не говорив правду про те, що Зеленський, Єрмак – хапуги та негідники! Ось ціна демократичності й свободи слова в їх власній фракції. Адже хто у нас президент? Актор, який звик, що його всі люблять, що з його жартів сміються. А тепер над ним сміються!" – сказав нардеп від партії "Опозиційна платформа – За життя" Олег Волошин.

"Зеленський став на шлях диктатури й авторитаризму. Пам'ятайте, як у травні ми з вами разом відзначали 9 травня – День Перемоги ВВВ. Владі це не сподобалося. І після святкування Дня Перемоги влада почала переслідування членів ОПЗЖ і влаштували політичну розправу, політичне судилище над Віктором Медведчуком", – сказав нардеп від партії "Опозиційна платформа – За життя" Юрій Загородній.

"Розуміючи, що альтернативна точка зору є у Віктора Володимировича, Зеленський, якби був розумний, то він би спирався на його позицію, а не закривав канали, а не знищував опозицію", – додав член політради партії "Опозиційна платформа – За життя" Андрій Лесик.

Через постійні утиски інодумців Зеленський перетворюється на диктатора, кажуть політики. Тому що у вільній країні, яка має свободу слова і думки, лідер найбільшої опозиційної сили міг би виконувати свої зобов'язання народного депутата. У той час як гарант руками суддів фактично заборонив народному депутату Віктору Медведчуку представляти свій електорат у Верховній Раді.

Депутати "Опозиційна платформа – За життя" беруть приклад зі свого лідера Віктора Медведчука і продовжують боротьбу. Кажуть, зараз відчувають свою силу, як ніколи. Впевнені, перемогти "зелену" диктатуру можливо тільки всім разом.

"Сьогодні ми бачимо, як ми будуємо цеглинку до перемоги. А те, що вони там розповідають всякі казки, збуджують справи – потім віділлються кішці мишачі сльози. Тому ми йдемо впевнено, бадьоро і вважаємо, що ми переможемо", – констатував Вадим Рабінович.