Піар-проект "Медведчук" обернеться проти самого Зеленського, - ЗМІ

Віктор Медведчук
Голова політради партії "Опозиційна платформа – За життя", народний депутат України Віктор Медведчук Пресслужба "Опозиційної платформи – За життя"

Правління на Україні президента Володимира Зеленського все більше нагадує якусь злу комедію, в якій навіть репресії проти опозиції виглядають як фарс.

У цьому сенсі наочним прикладом є політичне і кримінальне переслідування українською владою голови політради партії "Опозиційна платформа - За життя" Віктора Медведчука.

Як пише англомовне Інтернет-видання New.Fox-24, вся історія з Медведчуком щодо якого відбуваються абсурдні незаконні дії, є піар-проектом Зеленського.

У публікації наголошується, що в результаті все скінчиться на користь лідера ОПЗЖ, який зуміє відстояти свою невинність і відновити справедливість з позасудовим закриттям незалежних телеканалів.

"Боротьба команди Зеленського з Медведчуком з самого початку не була боротьбою з російським впливом, як вони це позиціонували. Це був піар-проект. І в перспективі ніщо не завадить Медведчуку в тій чи іншій формі повернути свій вплив в медіапросторі", — йдеться в публікації.

Крім того, New.Fox-24 акцентує увагу на тому, що у Зеленського сьогодні найбільша концентрація влади з часів Віктора Януковича, тому в якості методу боротьби з опонентами президент України обрав кримінальне переслідування.

"Це шлях кримінального переслідування: обрізання джерел фінансування медійних проектів та інших політичних проектів Медведчука", - констатує видання.

Нагадаємо, народний депутат України, голова політради партії "опозиційна платформа - за життя" Віктор Медведчук піддається політичним репресіям і кримінальному переслідуванню з боку влади за різку критику непрофесіоналізму президента Володимира Зеленського і його команди, а також за категоричну незгоду з тупиковим економічним курсом чинної влади.

На даний момент Медведчук перебуває під слідством за двома кримінальними провадженнями і звинувачується в державній зраді. У травні йому було пред'явлено перше звинувачення, а в жовтні послідувала нова підозра.

Варто відзначити, що, навіть перебуваючи під домашнім арештом, опальний український депутат не припиняє політичної боротьби.

Як повідомляло EADaily, напередодні Віктор Медведчук дав інтерв'ю телеканалу "Зірка", в якому заявив, що за два роки президентства Зеленського тарифи на Україні зросли на 49%.