"Обіцянки президента - мильна бульбашка": українці висловилися про "тисячу Зеленського", держпереворот і тиск на Медведчука

Володимир Зеленський
Володимир Зеленський. Прес-марафон 26 листопада 2021 року Офіс президента

Не тільки театри, кіно та Фітнес-клуби. Кабінет Міністрів вирішив розширити перелік послуг, на які українці зможуть витратити гроші з так званої "президентської тисячі" за повний курс вакцинації проти коронавірусу. Так, до списку додалася ще покупка книг. 

Зрозуміти цю логіку досить складно: виходить, що людям на свята доведеться сидіти в холодних оселях і з порожнім холодильником, зате можна буде "погойдатися" на тренажерах, подивитися кіно або почитати книжку. Українці в програмі "Чуємо кожного" висловилися з цього приводу.

"Вони не знають, як нас купити, так нехай віддадуть свої зарплати пенсіонерам і тим, хто цього потребує. А самі поживуть на мінімалку, як ті люди, які пляшки і макулатуру збирають... якби він (президент - Ред.) мені гроші в кишеню дав, то я б завтра прийшла і два щеплення б зробила. А так я не роблю, бо навіщо мені театри, коли кругом коронавірус? Підтримувати середній бізнес мені не треба, я сама 40 років пропрацювала, а за душею ні копійки", - висловилися жителі Запоріжжя та Херсона. 

"Мені здається, що це, як і більшість ідей нашого президента, просто мильна бульбашка. Тому що ну який пенсіонер з пенсією 2 000 або 1 800 гривень поїде відпочивати, наприклад, в Карпати?.. Він просто повертає той податок, який з нас взяли", - поділилися думкою жителі Миколаєва і Києва. 

Ой, снігу, снігу білого насипала зима! Лякав гарант нас путчем, прокинулися - а "нема"! Незважаючи на анонсні заяви президента Володимира Зеленського щодо нібито підготовки державного перевороту, нічого особливого, крім кількох мітингів 1 грудня не відбулося. Перед цим глава держави ще притримав градус інтриги і поміняв керівника управління контррозвідки СБУ. За що звільнили попереднього начальника і за які заслуги призначили нового - ніхто, звичайно ж, не пояснив. Українці поділилися думкою про те, кому підготували всі ці історії із залякуванням людей, опозиції, а також підготовці держперевороту.

"Я не зрозумію, навіщо цей переворот? Що він нам дасть?.. Чула про держпереворот. Розрахований він був на дурнів, яких не виявилося. Там же тільки поліція була і нікого більше. Робили це для того, щоб відвернути увагу. Президент сказав, що нам краще живеться і що знизили комунальні послуги. Не знаю, де, може там у нього знизили, а у нас піднімають", - поділилася думкою мешканка Миколаєва. 

"Скільки він усього обіцяв: і що Порошенко посадить, і мир, і що народ тікати з України не буде, а що отримали? Ще гірше стало, ніж було... держпереворот затіяли, тому що їм просто робити нічого", - висловилися жителі Краматорська і Миколаєва.