Медведчук розкрив, що допоможе Зеленському вирішити проблему Донбасу

медведчук
Віктор Медведчук Пресслужба "Опозиційної платформи – За життя"

Політик назвав абсурдом підозри в держзраді, через які перебуває під домашнім арештом. Глава політради ОПЗЖ підкреслив, що у нього навіть в думках не було зраджувати батьківщині

Щоб вирішити проблеми Донбасу, президент України Володимир Зеленський повинен безпосередньо зустрітися з представниками "ДНР" і "ЛНР". Про це заявив глава політради партії "Опозиційна платформа - За життя" Віктор Медведчук в інтерв'ю телеканалу "Зірка".

"Для вирішення проблеми Донбасу президенту України Володимиру Зеленському потрібно безпосередньо зустрічатися з представниками "ДНР" і "ЛНР", а перед цим заручитися підтримкою Володимира Путіна, щоб Росія сприяла в цих переговорах", — вказав політик.

Відповідаючи на запитання ведучого про домашній арешт через підозру у зраді Батьківщині, Медведчук назвав абсурдом ці статті, оскільки не зраджував Україні, цього не було навіть у думках. Він підкреслив, що є громадянином України і політиком, обраним народом, щоб представляти його інтереси.

"А зрада Батьківщині - це чергова стаття злочинної влади, очолюваної Зеленським, щоб сьогодні боротися з тим, хто його не влаштовує, хто з ним бореться. Це зрада Зеленському, його поглядам і боротьба з ним", — пояснив Медведчук.