Кушнір: Зеленський вже майже пів року не підписує закон про військових злочинців. Єрмак забув його принести?

Світлана Кушнір
Світлана Кушнір Перший Незалежний

Президент України Володимир Зеленський вже майже пів року не підписує проєкт закону №2689 про військових злочинців, тому що очільник його Офісу Андрій Єрмак забув його принести? Таке риторичне питання в ефірі UkrLive поставила політична експертка Світлана Кушнір.

"Хвилиночку, питання. Питання без відповіді. Від того, хто носить папірці і олівці, залежить щоб законопроєкти, які були приняті в парламенті, своєчасно були підписані президентом у 15-денний строк? Оцей закон про військових злочинців фактично міг бути не підписаний саме через те, що така "потужна людина" як Андрій Борисович Єрмак забув принести його на підпис. Ви уявляєте?!", - зазначила вона.

При цьому Кушнір нагадала, що  21 листопада представники, у тому числі і праворадикальних сил, поставили президенту Зеленському ультиматум - він має звільнити очільника свого Офісу Андрія Єрмака.

Новини за темою: Якубін про затягування Зеленським підписання закону про військових злочинців: Так бути не може

Як повідомлялося, 22 листопада президент Володимир Зеленський мав підписати або ветувати ухвалений Верховною Радою законопроєкт №2689 про військових злочинців. Втім, цього не сталося, а сам Офіс президента так і не відповів на запит "Радіо Свобода", надісланий ще у вересні, про те, чому документ "зник" після голосування у парламенті.