Новини » Політика Читать эту новость на русском

Коцаба про те, що президент запросив на пресконференцію виключно обрані ЗМІ: Сьогодні ми присутні на похоронах політичного трупа Зеленського

Руслан Коцаба. Фото: Гриньків Андрій/УНІАН
Руслан Коцаба. Фото: Гриньків Андрій/УНІАН

Журналістів не можна ділити, а сьогодні відбуваються похорон політичного трупа Зеленського, коли він пустив на свою пресконференцію лише обрані ЗМІ. Про це в ефірі телеканалу UkrLive заявив журналіст Руслан Коцаба.

"Спасибі, що запитали. І хочу нагадати, що під час каденції попереднього президента теж приїжджала пані Могеріні, і я просто хотів сказати спасибі за те, що допомогла витягнути мене з в'язниці. Я тоді був у в'язниці. І ви знаєте, зараз, коли така ситуація вийшла, можу сказати, що це дежавю. І не можна ділити, що одні журналісти там, а другі тут, є правильні, є неправильні. Журналісти апріорі повинні бути всі проти влади", - пояснив журналіст.

За його словами, журналісти зобов'язані критикувати владу і не можуть її хвалити. Для цього є пресслужби.

"І зараз я б хотів нагадати Зеленському і всім, хто нас чує, - фактично, ми присутні на похоронах політичного трупа Зеленського, який вже відчуває, чим він закінчить. І закінчить він так само негативно, як його попередники. Але при цьому всім ми розуміємо, що журналісти повинні пам'ятати, що саме ми пишемо цю політичну епітафію на труні політичного трупа", - додав він.

Також Коцаба розповів, що хотів би під час пресконференції дізнатися у Зеленського, чи допомагає йому після екватора каденції його артистизм і талант коміка-актора вирулювати, коли навколо 73% людей ненавидять.