Коли 2200 грн пенсія, на всі ці білборди "фіолетово": що думають українці про піар влади за їх рахунок і тиск на Медведчука

Пенсії
Фото з відкритих джерел

Більше ніяких Сидоренко і Петренко на лавочках, зупинках і дитячих майданчиках. Петиція, яка вимагає писати на білбордах фразу "за рахунок платників податків" набрала 25 тис.підписів. Тепер слово за президентом - якщо гарант дасть "зелене світло", то більше жоден депутат або чиновник не зможуть піаритися за рахунок українців. Водночас навряд чи вітчизняні політики так швидко відмовляться від звички "засівати" обіцянками і гречкою. Що про таких державних чоловіків думають українці? Своєю думкою вони поділилися в ефірі програми "Чуємо кожного".

"Всі гроші, які є у наших політиків і олігархів - це народні гроші, тому що не вони особисто працювали 24/7 і так далі. Чи підпише президент цю петицію - не знаю, від нього можна чекати чого завгодно", - зазначила мешканка Краматорська.

"Вони нам розповідають про програму "Велике будівництво" Зеленського та інші ініціативи, але таке відчуття, що він на це з власної кишені гроші витягує і вкладає. Ні ж, це гроші українців. Навряд чи він підпише цю петицію", - вважає уродженка Кропивницького.

"Більшість людей не знає, що партії фінансуються державою, тому коли перед виборами встановлюють дитячий майданчик і кажуть, що це за рахунок партії, то всі повинні розуміти, що це робиться за Наші гроші. Гречки може більше і стане, але люди хоча б будуть усвідомлювати, що це гречка за їх же рахунок", - упевнений киянин.

"Коли 2200 грн пенсія, на всі ці білборди і реклами "фіолетово", тому що я не знаю, як від пенсії до пенсії дожити", - скаржиться мешканка Лисичанська.