Кількість російських військ на кордоні може збільшитися взимку, – Міноборони

Російські війська
Reuters

У відомстві таку поведінку вважають типовою з боку Росії

Заступниця міністра оборони України Ганни Маляр вважає, що у грудні-січні контингент російських військ на кордоні з Україною може зрости. Про це вона повідомила в ефірі каналу "Україна 24".

"Росія постійно стоїть на доволі агресивній позиції, і довкола кордону, і на тимчасово окупованій території постійно дислокується плюс-мінус близько 90 тисяч осіб. Ця цифра то зменшується, то збільшується, тобто ми постійно цей рух спостерігаємо. Станом на зараз інформація, якою ми керуємося, це інформація розвідки. Нам слід очікувати у грудні і січні більше новин, ніж зараз. Розвідка говорить, що саме у цей період планується збільшення контингенту. Зараз це не та ситуація, коли потрібно бити у набат. Але у будь-який момент ризик існує, ми живемо у стані війни", - сказала вона.

Новини за темою: РФ поновила нарощування військ на кордоні з Україною, – Washington Post

Нагадаємо, видання Politico опублікувало супутникові знімки, які підтверджують скупчення військ Російської Федерації на кордоні з Україною.

Втім, напередодні Головне управління розвідки Міністерства оборони України не зафіксувало додаткове перекидання російських підрозділів, озброєння та військової техніки до державного кордону з Україною, а інформацію про передислокацію вважає елементом інформаційно-психологічних дій.