Кабмін призначив нового очільника НСЗУ: Хто отримав посаду

Наталія Гусак
Наталія Гусак РБК-Україна

Ним стала заступниця голови Чернівецької облдержадміністрації Наталія Гусак

Кабінет міністрів призначив заступницю голови Чернівецької облдержадміністрації Наталію Гусак новою главою Національної служби здоров'я України. Про це повідомила нардепка фракції "Голосу" Ольга Стефанишина у Facebook.

"Сьогодні Уряд, за поданням міністра Віктора Ляшка, призначив головою НСЗУ Наталю Гусак...

Я би дуже хотіла повірити, що пані Наталі вдасться налагодити роботу НСЗУ, впровадити нові механізми роботи з лікарнями, а також стати повноцінним гравцем в цій сфері", – йдеться в повідомленні.

Новини за темою: Кабмін звільнив голову ДСНС Чечоткіна і призначив в.о.

Як повідомлялося раніше, міністр охорони здоров'я України Віктор Ляшко рекомендував Кабінету міністрів призначити Наталію Гусак на посаду голови Національної служби здоров'я України (НСЗУ).

Так, Ляшко визначився з кандидатурою Гусак на посаду голови НСЗУ за результатами конкурсу. Вона була у трійці кандидатів.

Відомо, що Гусак з січня 2020 року працювала заступником голови Чернівецької ОДА. Вона курувала медичний напрямок, а також очолювала госпітальну раду.

А раніше Гусак була регіональним координатором з підтримки реформи охорони здоров'я в Чернівецькій та Івано-Франківській областях Програми ULEAD з Європою.