Говорити про це рано, - Зеленський про другий президентський термін

Володимир Зеленський
Володимир Зеленський Офіс президента

На етапі виборчої кампанії він заявляв лише про один президентський термін

Президент України Володимир Зеленський заявив, що рішення, чи балотуватися на другий термін, буде залежати від ставлення суспільства, а наразі говорити про такий варіант рано. Про це він розповів під час пресконференції, повідомляє "Українська правда"

"Про другу каденцію рано і несправедливо говорити. Тому що не пройшло навіть половини моєї каденції. Я вважаю, що ми багато всього встигнемо. Я вважаю, що є багато обіцянок, і я не хочу, щоб вони залишились в історії як обіцянки. І моє бажання піти на другий термін, я думаю, буде повністю співпадати з бажанням суспільства. Я думаю, що це буде дуже залежати від того відсотка речей, які я пообіцяв і зробив чи не зробив", - зазначив глава держави.

Новини за темою: США будуть залучені до переговорів по Донбасу, - Зеленський

Зеленський також пояснив, що пішов шляхом рішень РНБО, аби виконати свої обіцянки, адже він не може сам "боротись з усім світом".

Слід зауважити, під час виборчої кампанії Зеленський заявляв, що йде лише на один президентський термін. Однак згодом у його оточенні почали говорити, що цього часу не вистачить, щоб завершити почате.

Новини за темою: На референдум можуть винести питання Донбасу, - Зеленський

Нагадаємо, раніше президент Володимир Зеленський заявив, що 24 серпня до 30-річчя Незалежності України проведуть військовий парад "як на суші, так і на воді".