Генасамблея ООН розгляне питання тимчасово окупованих територій України

Генасамблея ООН
Генеральна асамблея ООН Фото з відкритих джерел

Російська делегація тричі намагалась оскаржити пункт порядку денного Генасамблеї щодо ситуації на окупованих територіях України

Генеральна асамблея ООН внесла питання про тимчасово окуповані території України до порядку денного своєї чергової сесії. Про це повідомляє пресслужба Міністерства закордонних справ України.

"Ми вітаємо сьогоднішнє рішення Генасамблеї ООН щодо внесення пункту про тимчасово окуповані території України до порядку денного 76-ї сесії. З нетерпінням очікуємо предметного обговорення способів притягнення Росії до відповідальності за порушення територіальної цілісності України і Статуту ООН", - йдеться в публікації.

Як повідомляє "Голос Америки", російська делегація тричі намагалась оскаржити пункт порядку денного Генасамблеї щодо ситуації на окупованих територіях України. Цю ініціативу Росії підтримало всього 11 держав. Натомість 63 країни проголосували за те, щоб зберегти український пункт в порядку денному Генасамблеї. Ще 37 країн утримались.

Новини за темою: Генасамблея ООН прийняла посилену резолюцію щодо прав людини в Криму

Нагадаємо, президент України Володимир Зеленський планує здійснити візит до Нью-Йорка на сесію Генасамблеї ООН. Конкретно про програму для президента буде повідомлено пізніше.