Чаус записав відео після викрадення: Готовий піти на співпрацю з українським слідством

Микола Чаус. Фото: replyua.net
Микола Чаус. Фото: replyua.net

Він також пояснив своє викрадення тим, що "так треба було зробити"

Викрадений у Молдові український суддя Микола Чаус записав відеозвернення. У ньому він говорить про готовність до співпраці з українським слідством, але вимагає гарантій безпеки. Відео опубліковано на його Telegram-каналі.

У зверненні Чаус каже, що знаходиться в безпеці, але не буде розкривати своє місцезнаходження. Він також пояснив своє викрадення тим, що "так треба було зробити".

"Відносно викрадення, хочу сказати, що воно дійсно було. Але не зараз, а в 2016 році. З тих пір мене постійно залякували розправою, змушуючи тим самим перебувати поза домом", - зазначив суддя.

Він також додав, що найближчим часом має намір з'явитися в Україні і дати відповіді на питання, які "цікавлять українське суспільство, НАБУ і ДБР".

"Я готовий надати правоохоронним органам всю інформацію про людей, які викрали і утримували мене з 2016 року. Але це дуже впливові люди і тому я змушений вимагати від наших правоохоронних органів гарантій безпеки", - додав він в текстовому супроводі до відео.

Новини за темою: Викраденого суддю Чауса вивезли в Україну, одного з нападників затримали

Нагадаємо, адвокати Миколи Чауса заявили, що колишнього українського суддю викрали у Молдові озброєні люди та повезли у невідомому напрямку. Також цю інформацію підтвердили у правоохоронних органах країни. 

Напередодні глава МЗС Дмитро Кулеба під час телефонної розмови з молдовським колегою Ауреліу Чокоєм запевнив у непричетності України до ситуації з викраденням судді Миколи Чауса та запропонував створити спільну робочу групу з цього питання.