Буймістер про пресконференцію Зеленського: Українці нічого не почули, крім абсолютної брехні і величезної кількості конспірології

Людмила Буймістер
Людмила Буймістер Фото з відкритих джерел

У ході великої пресконференції президента Володимира Зеленського громадяни України нічого не почули, окрім абсолютної брехні і величезної кількості конспірології. Таку думку в ефірі UkrLive висловила народна депутатка Людмила Буймістер, яка донедавна входила до фракції "Слуги Народу" у парламенті.

"Знаєте, я нічого не почула від президента на цьому прессмарафоні, окрім абсолютної просто брехні і, тут погоджуюся з колегами, величезної кількості конспірології. Пригадалася знаменита фраза Геббельса: "Щоб у брехню повірили, вона повинна бути жахливою". І повторювати її треба якомога частіше", - зазначила вона.

При цьому Буймістер підкреслила, що українці не почули жодної відповіді на питання, які стоять сьогодні перед країною.

"Ми не почули, як країна буде розвиватися, і що буде робити влада, в першу чергу, для виходу із кризи - енергетичної, економічної, ковідної. Почули виключно конспірологічні теорії, хто хоче насолити владі, хто буде проти. Ну і основна теза, яку я для себе виокремила з промови президента, що він таки збирається йти на другий термін, незважаючи ні на що. Тому що він сказав: "Ну, якщо люди будуть підтримувати, то я піду". Читаємо: "Хто буде підтримувати, для тих я піду на другий термін, а всіх, хто буде проти мене - я буду боротися із цими людьми до останнього". Фактично він сказав, що до останнього буде прездент Зеленський триматися за владу", - наголосила нардепка.

Також Буймістер додала, що увесь формат пресконференції президента був не про свободу слова і вільні медіа.

"Коли Офіс президента починає вибирати тих журналістів, які удостояться честі поспілкуватися з президентом, а не дають можливість редакціям самим вибирати, кого відправляти на пресконференцію - це вже той формат, який не сприяє відкритому діалогу. А сам президент, коли чув зовсім незручні питання і не мав заготовленої позиції, дозволяв собі емоційні реакції і стиль спілкування з журналістами був нервовим", - підсумувала вона.

Новини за темою: "Я вам не заздрю, а далі додумайте самі": Разумков про враження від пресмарафону Зеленського

Нагадаємо, 26 листопада президент Володимир Зеленський провів марафон із журналістами, який було присвячено екватору його президентської каденції.

Захід "30 питань президенту України" стартував близько 12:00 та тривав 5 годин. У його ході Зеленський звинуватив колишнього голову Головного управління розвідки Міністерства оборони Василя Бурбу в торгівлі розвідувальною інформацією, а також заявив, що має дані про підготовку державного перевороту на 1 грудня.

При цьому у розмові президент був налаштований агресивно до деяких журналістів, які прийшли на захід та ставили йому гострі питання. У їх число потрапили Савік Шустер, Юрій Бутусов та Михайло Ткач.